ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Paź 19, 2023 2524razy

WYCIECZKA DO LICHENIA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 27-28 września uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu: Samanta Warzecha, Anita Stanek, Weronika Michalik pełniły zaszczytną rolę reprezentacyjną podczas Ogólnopolskiej Inauguracji Roku Szkoleniowego OHP, która odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu Starym.

 

Młodzież przed uroczystością miała okazję zwiedzić Sanktuarium z przewodnikiem, a następnie wziąć udział we Mszy Św. Zwieńczeniem uroczystości było ślubowanie uczestników I rocznika OHP oraz złożenie przez delegację darów w postaci wytworów pracy uczniów.

OHP Licheń

Pobyt w Licheniu zakończyło spotkanie młodzieży Hufca Pracy w Gorlicach z wojewódzkimi komendantkami - panią Jolantą Król i panią Beatą Pabian-Mikułą, które podziękowały delegacji za wzorowe reprezentowanie Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Ostatnio zmieniany czwartek, 19 październik 2023 16:31

Facebook