ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Grafika. Dofinasnowane przez Unię Europejską

Słowniczek polsko-włoski (Prezentacja (16:9)) autorstwa ZSZ Biecz

Praktyki uczniów we Włoszech - PREZENTACJA

2020-1-PL01-KA120-VET-095394 – ten ciąg znaków pewnie niewiele mówi zwykłej osobie ale dla nas jest on bardzo ważny. Jest to bowiem numer Akredytacji w programie Erasmus+ w akcji 1.

Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe, którą otrzymaliśmy kilka dni temu!!!

 Rozpoczynamy nabór uczniów do udziału w projekcie „Zagraniczne praktyki uczniów ZSZ w Bieczu”  nr 2020-1-PL01-KA102-078868

Projekt skierowany jest do uczniów naszej szkoły z kierunków:

W ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu z sukcesem zrealizował kolejny projekt dla młodzieży pn. : „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” umożliwiając uczniom zdobycie doświadczenia zawodowego w Palermo, stolicy Włoch oraz w Bristolu, pięknym mieście położonym w południowo-zachodniej Anglii. Uczniowie mieli możliwość doskonalenia języków obcych, poznania innych narodowości, ich kultur i zwyczajów, uczestniczenia w programie kulturowym, który pozwolił im na podziwianie cudownych zakątków tych miast i okolic.

ERASMUS + 2021 

Banner reklamowy naboru ZSZ BIECZ

Facebook