ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

czwartek, 11 kwiecień 2024 09:19

„NIE MA PORAŻEK, SĄ LEKCJE”

„Nie ma porażek, są lekcje” /Jacek Walkiewicz/ – to temat przewodni warsztatów biblioterapeutycznych, które 8 kwietnia 2024 roku poprowadziła w klasie II TŻI pani Monika Hudzik z Biblioteki Pedagogicznej w Gorlicach.

W poniedziałek, tj. 26.03.2024 roku,  w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się XIX Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych, zorganizowane rzez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Gorlicach

W tym roku ruszyła XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Konkurs obywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W Komitecie Honorowym Konkursu uczestniczą: Prezes IPN, 14 Kuratorów Oświaty i dwa związki kombatanckie.

poniedziałek, 18 marzec 2024 20:55

TADZIU, PAMIĘTAMY …

18 marca 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu odbył się pierwszy Memoriał Tadeusza Jarka w piłce siatkowej chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 6 szkół powiatu gorlickiego: I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach, Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu, Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach, Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła w Gorlicach, Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu oraz szkoła partnerska ze Słowacji – Spojena Szkola Juraja Henischa w Bardejowie. Wśród zaproszonych gości obecni byli Arkadiusz i Joanna Jarek, dzieci zmarłego Tadeusza, a także emerytowani nauczyciele wychowania fizycznego w Bieczu.

piątek, 01 marzec 2024 09:24

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W związku z kończącą się kadencją obecnego Samorządu Uczniowskiego, w dniach 8-9.02.2024 roku odbyły się wybory nowego SU.

Poprzedzone były spotkaniem z całą społecznością uczniowską kandydatów:

  • Joanny Bajorek (kl. III THI),
  • Beniamina Kasprzaka (kl. II TŻI),
  • Weroniki Kosiby (kl. III THI),
  • Sary Przybyło (kl. I TŻI), 
  • Kamili Stępniak (kl. II THS)/
środa, 28 luty 2024 21:54

POMAGAMY INNYM, WSPIERAJĄC WOŚP

W niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, w hali sportowej w Bieczu odbył się, tak jak w całej Polsce, 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze zbierali fundusze na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Młodzież naszej szkoły włączyła się aktywnie w kolejną akcję charytatywną, pamiętając, że „dobro wraca”.

Miło nam poinformować, że uczennice Jagoda Piwowar i Kamila Stępniak reprezentowały Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w VII edycji Konkursu Wojewódzkiego "Dbamy o nasze miasto - walczymy ze smogiem", pod hasłem „Piękno przyrody w skali makro”.
Jagoda Piwowar otrzymała nagrodę główną, zajmując I miejsce, a Kamila Stępniak została wyróżniona.

czwartek, 11 styczeń 2024 10:41

OLIMPIADA WIEDZY HOTELARSKIEJ

8 stycznia 2024 roku nasze uczennice - Gabriela Bajorek i Klaudia Gbur z klasy V THI (branża hotelarska) reprezentowały szkołę w Etapie Okręgowym Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Rzeszowie.

Pytania etapu były bardzo trudne, co przyznali to sami organizatorzy. Uczennicom nie udało się przejść do etapu centralnego, ale serdecznie gratulujemy im udziału. Życzymy też dalszych sukcesów na zawodowej drodze.

czwartek, 11 styczeń 2024 10:27

OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI HOTELARSKICH

13 grudnia 2023 roku nasze dwie uczennice - Gabriela Bajorek i Agnieszka Ryba z klasy 5 THI (branża hotelarska) brały udział w Okręgowym Etapie Olimpiady Umiejętności Hotelarskich w Krakowie. Serdecznie gratulujemy udziału w tym konkursie i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

 Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, tj. 19 grudnia 2023 roku, uczniowie klas technikum żywienia i usług gastronomicznych mogli wziąć udział w Szkolnym Konkursie Umiejętności Gastronomicznych w dwóch kategoriach:

1. Dekoracja bożonarodzeniowa stołów.

2. Piernikowe ozdoby bożonarodzeniowe.

Facebook