ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Sty 05, 2016 22145razy

Polityka prywatności

 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  a) dostosowania zawartości stron internetowych Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  c) utrzymanie sesji Użytkownika Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie ponownie wpisywać loginu i hasła;)  
 5. W ramach Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 6. W ramach Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  a)  „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu;
  b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu;
  c) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu;
  d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  e) „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej
 8. Operator Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu.
 9. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu  reklamodawców oraz partnerów.
 10. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

Wzór polityki cookies chroniony jest prawem autorskim, które przysługują IAB Polska.
Źródło informacji:  http://wszystkoociasteczkach.pl/.

Facebook