ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Mar 14, 2019 4803razy

CZWARTE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 marca 2019 roku nasza drużyna w składzie: Miłosz Karp, Kamil Słowakiewicz, Michał Liana, Antoni Kiełtyka, Kamil Stój, Arkadiusz Juruś, Maciej Haberek, Rafał Czech, Damian Przybyłowicz, Patryk Ludwin, Rafał Niziołek, Mateusz Gotfryd, Artur Hudek, Arkadiusz Gąsior, Bartłomiej Gąsior walczyła w rozgrywkach wojewódzkich piłki ręcznej, które odbywały się w Łącku. Taki zaszczyt spotkał naszą szkołę po raz pierwszy. Znaleźliśmy się w grupie finałowej razem ze szkołami z Trzebini, Rabki, Tarnowa, Skawiny i Krakowa.

Po wyrównanej walce chłopcy zajęli ostatecznie czwarte miejsce i otrzymali pamiątkowy puchar oraz dyplom. Trener - pan Tadeusz Jarek z wielkim uznaniem wyrażał się o ich walce i postawie na boisku. Podkreślił także, iż na tym etapie rozgrywek podstawę ekip stanowili zawodnicy profesjonalnych drużyn Małopolski. Podobnie jak na zawodach rejonowych, tak i tym razem naszą drużynę wspierali kibice pod opieką pana Włodzimierza Makuły i pani Lidii Woźniak.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 15 marzec 2019 08:31

Facebook