ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

sobota, 25 czerwiec 2022 22:06

BEZPIECZNE WAKACJE

Jak skutecznie przygotować się do wyjazdu na wakacje? Planujesz weekend nad wodą lub piesze wędrówki po górach? Wybierasz się za granicę?  A może spędzasz wakacje w mieście? Wakacje to szczególny czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską, słońcem i piękną pogodą. W tym, żeby właśnie tak było pomaga – Państwowa Inspekcja Sanitarna.

A oto kilka najważniejszych informacji na to, aby wakacje były nie tylko udane, ale przed wszystkim bezpieczne:

Dzisiaj zbiór informacji kontaktowych:

czwartek, 16 czerwiec 2022 11:37

POTOCKI BIECZ FESTIWAL

W czerwcowy weekend, 11 i 12 czerwca 2022 roku, w Bibliotece Biecz uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w obchody festiwalu poświęconego Wacławowi Potockiemu. 

W sobotnie popołudnie nastąpiło uroczyste otwarcie Festiwalu. W pierwszej części  omówiono wystawę fotograficzną poświęconą barokowym i romantycznym ubiorom, w których prezentowali się przedstawiciele młodzieży naszej szkoły. Wystawie towarzyszył mini pokaz mody; dwie pary w strojach historycznych zachęcały zgromadzonych gości do udziału w pełnym niedzielnym pokazie.

środa, 15 czerwiec 2022 12:51

MŁODZIEŻ ZSZ W BIECZU W BARDEJOWIE

W dniach 6 –10 czerwca 2022 r. odbył się trzeci już w tym roku szkolnym wyjazd edukacyjny naszych uczniów w ramach projektu „Fostering Social Inclusion Through Artistic Skills”. Tym razem młodzież udała się do naszej partnerskiej szkoły w Bardejowie na Słowacji, gdzie razem ze swoimi rówieśnikami pracowała w międzynarodowych grupach nad kolejnym etapem przedsięwzięcia. Zadanie uczniów polegało na wykonaniu fotografii związanych z tematyką projektu. 

W roku 2022 hasłem Światowego Dnia Krwiodawcy jest „Oddawanie krwi to akt solidarności. Dołącz do wysiłku i ratuj życie”.

czwartek, 09 czerwiec 2022 21:18

ŚWIĘTO PATRONA

8 czerwca 2022 r. z okazji Święta Patrona Szkoły - św. Królowej Jadwigi w hali odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna. Na otwarcie młodzież zatańczyła popularny taniec integracyjny „belgijka”. Uczniowie zmagali się w konkurencjach indywidualnych i klasowych, takich jak: przeciąganie liny, skakanka grupowa ,wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej, konkurs skoku wzwyż, grupowe wyjście i utrzymanie się na skrzyni, hula-hop i wiele innych. Każdy uczestnik znalazł dla siebie konkurencję sportową, w której mógł odnieść sukces. Do rywalizacji włączyli się również nauczyciele i wychowawcy klas.

środa, 08 czerwiec 2022 20:11

K. RYRYCH „PAS STARTOWY”

 "Jak nie umiesz być wolny, to nawet skrzydła ci nie pomogą."

Czy markowe ubrania, wyjazdy, zagraniczne wycieczki i wszelkie najnowsze sprzęty dadzą nam wolność i możliwość do spełniania marzeń? Czy pieniądze i zapełnianie czasu dziecku wieloma zajęciami jest dla niego dobre? Czy pieniądze są wstanie wynagrodzić czas spędzany bez rodziców?

Na te pytania, sądzę, każdy powinien odpowiedzieć sam.

1 czerwca b.r. w kinie "Farys" w Bieczu miało miejsce rozstrzygnięcie i uroczyste podsumowanie konkursu pt. "Duchowe i materialne skarby Królowej Jadwigi". Organizatorami konkursu było Muzeum Ziemi Bieckiej przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Biecza i Ziemi Bieckiej. W kategorii szkół ponadpodstawowych (test i rozprawka) zwyciężyła uczennica Martyna Gontarz (klasa 3THM), drugie miejsce zajęła Weronika Kosiba (1THI), a trzecie - Agnieszka Ryba (3THI).

Gratuluję i jednocześnie dziękuje wszystkim uczestnikom reprezentującym Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu za przygotowanie się do konkursu.

Opiekun: Sławomir Mrozek

Nikotyna niszczy nie tylko zdrowie, ale też wygląd! Jak rzucić palenie? Poznaj skutki palenia papierosów, a łatwiej pozbędziesz się nałogu!

Palenie papierosów niszczy nie tylko twoje zdrowie, ale i wygląd. Sprawdź, jakie są skutki palenia papierosów i działania nikotyny, a łatwiej pozbędziesz się nałogu.

wtorek, 31 maj 2022 20:47

GREEN WEEK 2022

W ramach obchodów europejskiej inicjatywy Green Week, mającej na celu tworzenie przyjaznego dla nas wszystkich środowiska, odbyła się dzisiaj w naszej szkole prelekcja na temat „Zmiany klimatu”.
Uczniowie klas: 1 TSŻ, 1 THI, 2 TI, 3 TH, 3 TIS, 3 TSŻ wzięli udział w lekcji „klimatycznej”, wpisującej się w realizację programu klimatycznego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wyróżnienie w  Konkursie „Historia przemysłu naftowego – Ignacy Łukasiewicz” (forma wirtualnego escape roomu) otrzymała nasza uczennica Martyna Gontarz z klasy III THM, która została nagrodzona ciekawą książką. Serdecznie gratulujemy!

Facebook