ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Lut 19, 2019 6789razy
Wyróżniony

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W ŁĄCKU

7 lutego 2019 roku odbyły się w hali sportowej w Bieczu Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Miłosz Karp, Kamil Słowakiewicz, Michał Liana, Antoni Kiełtyka, Kamil Stój, Damian Przybyłowicz, Patryk Ludwin, Rafał Niziołek, Arkadiusz Juruś, Maciej Haberek, Mateusz Gotfryd, Artur Hudek, Arkadiusz Gąsior, Bartłomiej Gąsior zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do reprezentowania naszego powiatu w rozgrywkach rejonowych. W fazie grupowej nasza szkoła pokonała Zespół Szkół nr 1 (,,Górkę”) i Zespół Szkół Zawodowych z Bobowej, a w finale - Zespół Szkół Zawodowych z Gorlic (tzw. ,,Budowlankę”).

13 lutego drużyna naszej szkoły w takim samym składzie wygrała zawody rejonowe i zakwalifikowała się do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się 6 marca br. w Łącku. Nasi chłopcy pokonali szkoły z Muszyny, Limanowej oraz IV Liceum Sportowe z Nowego Sącza. Miło nam również poinformować, że najlepszym zawodnikiem Turnieju Rejonowego w Łącku został nasz uczeń - Kamil Słowakiewicz, który otrzymał pamiątkową statuetkę. Trenerem zwycięskiej drużyny był pan Tadeusz Jarek, a dodatkowo wspierała naszych zawodników wierna grupa wspaniałych kibiców, która przybyla do Łącka pod opieką o. T. Michalika i pani L. Woźniak.

5 lutego br. naszą szkołę reprezentowała także żeńska drużyna piłki ręcznej, która w Mistrzostwach Powiatu Gorlickiego zajęła V miejsce. W skład tego zespołu weszły: Słowik Iwona, Słota Kamila, Siewiera Natalia, Michalec Aneta, Maślanka Mariam, Kucharska Daria, Juruś Paulina, Czubek Oliwia.

Wszystkim zawodnikom piłki ręcznej serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejny sukces na zawodach wojewódzkich w Łącku.

 

Facebook