ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Gru 21, 2017 6270razy

FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ

W dniach 16-17 grudnia 2017 roku na gorlickim Rynku odbywał się Jarmark Bożonarodzeniowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Oli i Kubusia Musiałów - podopiecznych fundacji „Serce dla Maluszka”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Agaty Szwarc i pani Anny Jasińskiej w tych dniach, w godzinach od 10.00 do 17.00, zbierali do puszek pieniądze na ten cel, wręczając każdemu darczyńcy słodki upominek.

Byli to: Natalia Wałęga, Grzegorz Lesiak, Oliwia Ziółkowska, Klaudia Kmiotek z klasy II THŻ, oraz Aneta Michalec, Martyna Rutana, Weronika Przepióra, Ewa Martauz, Magdalena Dutka, Klaudia Stygar i Paweł Iżykiewicz z klasy ITHŻ. 

Ciasta przygotowane przez naszych uczniów bardzo wszystkim smakowały. Łączny dochód z akcji wyniósł ok. 30 tys. zł. Akcję wsparła również Gorlicka Grupa Biegowa pod hasłem „Sztafeta Biegam - Pomagam” i gorlicki serwis ogłoszeniowy „Gorliczanin.pl”. Swoim występem akcję uprzyjemnił zespół „Silver”, którego wokalistą jest absolwent Technikum Hotelarstwa naszej szkoły i długoletni członek zespołu „Canto” - Mateusz Matusik. Wszystkim darczyńcom i wolontariuszom podziękowania składają pani Edyta Kozioł-Musiał wraz z Olą i Kubusiem.

Facebook