ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Paź 13, 2017 8447razy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2017 roku obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Cała społeczność szkolna: grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi szkoły, uczniowie oraz emerytowani nauczyciele zgromadzili się w kinie „Farys”, gdzie stosowne obchody tego dnia zorganizowali: Samorząd Uczniowski, klasy czwarte technikum wraz z wychowawcami i zespół wokalno-muzyczny „Canto”.


W części oficjalnej uroczystości pan dyrektor Adam Niziołek przypomniał historię powstania i działalności Komisji Edukacji Narodowej. Złożył wszystkim obecnym najlepsze życzenia, dziękując nauczycielom za ich pedagogiczny trud i zaangażowanie w pracy. Przekazał również życzenia od dyrektora Kuźni Glinik, pani poseł Barbary Bartuś i wicestarosty gorlickiego Jerzego Nalepki. Następnie przyjął ślubowanie od przedstawicieli wszystkich klas pierwszych. Poinformował również, że w tym roku szkolnym Nagrodą Starosty została uhonorowana pani Bożena Dyląg.
Część artystyczną uroczystości stanowiło wręczenie przez uczniów Szkolnych Oskarów dla ulubionych nauczycieli, dodatkowo ubarwione kreatywną i humorystyczną oprawą muzyczną.

 

 

Facebook