ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Wrz 04, 2017 11242razy

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy Mszą św. w pobliskim Kościele p.w. św. Anny. Następnie cała szkolna społeczność udała się do przyszkolnej hali sportowej, gdzie zgromadzonych powitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Przemysław Markowicz. Gość honorowy uroczystości – wicestarosta powiatu gorlickiego Jerzy Nalepka przedstawił wszystkim nowego dyrektora szkoły i nauczyciela języka polskiego – Adama Niziołka, życząc mu owocnej pracy na nowym stanowisku. Jednocześnie podziękował za pięcioletnią kadencję byłej pani dyrektor Bogusławie Dudzie. Pan dyrektor Adam Niziołek powitał wszystkich zebranych. Cała szkolna społeczność usłyszała słowa zachęty do sukcesywnego zdobywania wiedzy i współpracy w kreowaniu pomyślnej realizacji koncepcji rozwoju szkoły. 

Pan dyrektor podziękował za pracę odchodzącym nauczycielom: Andrzejowi Nurkowiczowi, o. Józefowi Ślusarzowi, Małgorzacie Potyrało i Arturowi Gruszce. Poinformował o zasileniu grona pedagogicznego przez nowych nauczycieli: o. Krzysztofa Skwarłę – nauczyciela religii oraz Przemysława Przewoźnika – nauczyciela informatyki. Szczególe słowa podziękowania skierował do byłej pani dyrektor Bogusławy Dudy i Cezarego Jawora za otwartość, wsparcie i przyjazne przekazanie szkoły. Pomyślności w nowym roku szkolnym życzył również wszystkim przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Ryznarski.
Pierwszy dzień roku szkolnego 2017/2018 zakończyły klasowe spotkania z wychowacami. 

 

Facebook