ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Lis 14, 2022 734razy

14 LISTOPADA - DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już od kilkunastu lat 14 listopada świętujemy w Polsce Dzień Czystego Powietrza. Akurat w chłodny jesienny dzień, kiedy palimy w piecach i wskaźniki zanieczyszczenia powietrza w wielu miejscach kraju są mocno alarmujące. To tylko pozorny paradoks, bo to święto, to właśnie doskonała okazja, by przemyśleć, co jeszcze teraz, dziś, każdy z nas może zrobić dla poprawy jakości powietrza.

Materiały pochodzą ze strony edu.esa.nask.pl

Opiekun SK LOP

Anna Kubal

Ostatnio zmieniany środa, 16 listopad 2022 15:28
Więcej w tej kategorii: « AKCJA „KSIĄŻKA ZA DRZEWO”

Facebook