ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

piątek, 22 grudzień 2017 14:38

XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH

XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH SZKÓŁ ŚREDNICH W BARDEJOWIE. 

Dział: Wydarzenia
Etykiety
czwartek, 21 grudzień 2017 10:24

PROJEKT „CZYTAMY!”

Etykiety
czwartek, 21 grudzień 2017 10:13

FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ

W dniach 16-17 grudnia 2017 roku na gorlickim Rynku odbywał się Jarmark Bożonarodzeniowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Oli i Kubusia Musiałów - podopiecznych fundacji „Serce dla Maluszka”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Agaty Szwarc i pani Anny Jasińskiej w tych dniach, w godzinach od 10.00 do 17.00, zbierali do puszek pieniądze na ten cel, wręczając każdemu darczyńcy słodki upominek.

Dział: Wydarzenia
Etykiety
czwartek, 21 grudzień 2017 10:01

AKCJA „SERCE DLA MALUSZKA”

Pod koniec listopada 2017 roku do naszej szkoły zwróciła się z prośbą pani Edyta Kozioł–Musiał, absolwentka Technikum Ekonomicznego naszej placówki, o wsparcie akcji fundacji „Serce dla Maluszka”. Podopiecznymi tej fundacji są jej dzieci - Ola i Kubuś Musiał, którzy wymagają ciągłego leczenia i rehabilitacji ze względu na schorzenia, z którymi się urodzili. Celem tej akcji miała być zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy na gorlickim Rynku w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego, w dniach 16-17 grudnia 2017 roku oraz pod kościołami powiatu gorlickiego.

Dział: Wydarzenia
Etykiety
poniedziałek, 18 grudzień 2017 20:13

OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

W dniu 11 grudnia 2017 roku odbył się rejonowy etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Organizatorem konkursu był Polski Czerwony Krzyż. Naszą Szkołę reprezentowała uczennica IV klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych - Aleksandra Liana, która zajęła II miejsce.
Składamy Oli gorące gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Dział: Wydarzenia
Etykiety
poniedziałek, 11 grudzień 2017 12:02

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia 2017 roku naszą szkołę odwiedził gość specjalny – święty Mikołaj w asyście grających pomocników i śpiewających aniołków. Wchodził do każdej klasy wręczając nauczycielom i uczniom słodkie upominki. Nie zapomniał również o dyrekcji i gimnazjalistach trzecich klas z Zespołu Szkół nr 1 i nr 2 w Bieczu. Oni również otrzymali z jego rąk słodkości. Przyjaciele św. Mikołaja śpiewem świątecznych piosenek i kolęd uprzyjemnili im czas przerwy miedzy egzaminami, gdyż właśnie ten dzień był drugim dniem ich próbnych egzaminów gimnazjalnych.

Dział: Wydarzenia
Etykiety
środa, 06 grudzień 2017 10:45

WARSZTATY GASTRONOMICZNE Z PRZEDSZKOLAKAMI

1 grudnia 2017 roku naszą szkołę odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Bieczu i wzięły udział w półtoragodzinnych warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez uczniów klasy II TŻ. Przyszli technolodzy żywienia pomagali przedszkolakom wyrabiać ciasto piernikowe, wałkować je, wykrawać pierniczki i piec.

Dział: Wydarzenia
wtorek, 05 grudzień 2017 17:03

POTĘGA INFORMATYKI

W dniu 24 listopada 2017 roku uczniowie klas I, II, i IV Technik Informatyk po raz kolejny w ramach wycieczki zawodoznawczej uczestniczyli w widowisku „Potęga Informatyki” - 7 edycja. Impreza odbywała się w Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu, w trzech salach, wyposażonych w najnowocześniejsze wielkie ekrany i nagłośnienie, składające się na multimedialne widowisko.

Dział: Wydarzenia
Etykiety
wtorek, 05 grudzień 2017 11:16

WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniu 22 listopada 2017 roku uczniowie klas I i II THŻ wzięły udział  w wycieczce zawodoznawczej do jednej z najstarszych restauracji Krakowa, mieszczącej się przy Rynku Głównym. Restauracja „Wierzynek”, bo o niej mowa,  została założona w 1945 roku  przez Kazimierza Książka. Jej nazwa  nawiązuje do Mikołaja Wierzynka, który w 1364 roku wydał ucztę z okazji zaślubin wnuczki króla Kazimierza Wielkiego z cesarzem Karolem IV Luksemburczykiem. 

Dział: Wydarzenia
Etykiety
środa, 22 listopad 2017 15:23

SPORTOWE MISTRZOSTWA POWIATU

21 listopada 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta wyłonieni w klasowych, a następnie szkolnych rozgrywkach. W kategorii dziewcząt były to: Aneta Michalec, Natalia Siewiera i Laura Ziółkowska z klasy I THŻ. Chłopców reprezentowali: Kamil Bugno z kl. II TIS, Krystian Zawadowicz z kl. I ZSZ, Arkadiusz Bieleń z kl. II ZSZ. Spośród naszych uczniów najwyższą lokatę uzyskała Aneta Michalec zdobywając w Mistrzostwach Powiatu Tenisa Stołowego II miejsce. 

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się także w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Turnieju Badmintona Dziewcząt i Chłopców, który odbył się 15 listopada 2017 roku. Drużyna dziewcząt to: Weronika Firlit i Natalia Wałęga z klasy II THŻ, a w drużynie chłopców wystąpili: Urbanik Norbert z kl. III TIS, Rafał Czech z kl. II ZSZ i Miłosz Karp z kl. II ZSZ.

Dział: Wydarzenia
Etykiety

Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczysta Akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości - 11.11.2017 r. AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Organizatorem tegorocznych obchodów święta niepodległości była Gmina Biecz we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej (część artystyczna). W tym roku obchodzimy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 150 rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego (Urodzony 5 grudnia 1867 r. w Zułowie na Wileńszczyźnie). O godz. 14:00 w kościele Ojców Franciszkanów w Bieczu odbyła się uroczysta msza święta, po niej złożenie wieńców przy grobie Mariana Czesława Wawry - Legionisty z Legionów Piłsudskiego. Następnie wszyscy zaproszeni goście udali się do bieckiego kina na główne obchody. Wszystkich zebranych przywitał burmistrz Biecza - pan Mirosław Wędrychowicz. Na Akademii byli obecni m.in: Poseł RP - pani Elżbieta Zielińska, starosta gorlicki - pan Karol Górski, przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu -pan Grzegorz Nosal.

Dział: Wydarzenia
Etykiety
poniedziałek, 04 grudzień 2017 12:48

PRAKTYKI W BRISTOLU

Nasi uczniowie rozpoczęli staż w Bristolu w ramach programu "Erasmus +". W wyniku ukończonej rekrutacji, dnia 10 listopada 2017 roku, 23 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu wraz z opiekunami wyruszyło w podróż do Wielkiej Brytanii.

Dział: Wydarzenia
poniedziałek, 06 listopad 2017 19:39

KURS BIBLIOTERAPII

Etykiety
niedziela, 05 listopad 2017 17:54

ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU

Ostatni weekend października (29-30.10.2017 r.) upłynął naszym szkolnym wolontariuszom w atmosferze niezwykłej ofiarności.

Dział: Krwiodawstwo
Etykiety
piątek, 03 listopad 2017 12:38

CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ

W dniu 6 października 2017 r. uczniowie klas III THŻ, IV THŻ i I mk uczestniczyli w wycieczce do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Pigonia w Krośnie. Młodzież brała udział w promującym naukę wydarzeniu „Chcę wiedzieć i umieć więcej”, zorganizowanym w ramach Dnia i Nocy Nauki.

Dział: Wydarzenia
Etykiety

Facebook