ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Kwi 27, 2023 Radosław Karp 528razy

SUKCESY W TURNIEJU MOTORYZACYJNYM

27 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Technicznych w Gorlicach odbyły się Powiatowe Eliminacje Turnieju Wiedzy Motoryzacyjnej.

W konkursie rywalizowało sześć drużyn z trzech szkół powiatu gorlickiego.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które w końcowej klasyfikacji zajęły pierwsze i piąte miejsce. Zwycięska drużyna w składzie: Jakub Biel, Adriana Mika i Marcin Markowicz zapewniła sobie udział w Finale Wojewódzkim Turnieju.

Drugą i trzecią lokatę zajęła ekipa ZST w Gorlicach. Uczestnicy konkursu zmagali się w konkurencjach teoretycznych i praktycznych, t.j.: znajomości przepisów ruchu drogowego, pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach, umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jeździe sprawnościowej samochodem oraz przygotowaniu pojazdu do jazdy.

W klasyfikacji indywidualnej w konkurencji z umiejętności udzielania pierwszej pomocy zwyciężył uczeń naszej szkoły Jan Gurgul, natomiast najlepszą znajomością przepisów ruchu drogowego wykazało się trzech zawodników, w tym nasz uczeń Jakub Biel.

Radosław Karp

Facebook