ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Gru 22, 2022 256razy

Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI I KOLĘDĄ W INSTYTUCJACH WSPÓŁPRACUJĄCYCH ZE SZKOŁĄ

 „Zdrowych, spokojnych oraz pełnych rodzinnego ciepła

Świąt Bożego Narodzenia.

Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.

Niech te Święta będą wyjątkowym czasem,

a Nowy Rok obdaruje pomyślnością, szczęściem

i nadzieją na lepsze jutro”.

20 grudnia 2022 roku członkowie zespołu muzycznego „Canto”, działającego przy Zespole Szkół Zawodowych im św. Jadwigi Królowej w Bieczu,  wraz z panią wicedyrektor Marią Czech udali się z życzeniami świątecznymi i kolędą do różnych instytucji współpracujących ze szkołą.

Spotkali się w Ratuszu z  Burmistrzem  Biecza panem  Mirosławem Wędrychowiczem i przewodniczącym Rady Miejskiej w Bieczu panem Grzegorzem Nosalem. Odwiedzili m. in.: dyrektorów i pracowników Biblioteki Biecz, Muzeum Ziemi Bieckiej, Bieckiego Centrum Kultury,  Liceum Ogólnokształcącego, Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2.

Zawitali do dzieci z Gminnego Przedszkola i pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Bieczu z filią w Gorlicach. Życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej przekazała pani Maria Czech, a zespół „Canto” swoim śpiewem kolęd uświetnił te spotkania. Każdy otrzymał świąteczny upominek – Anioła Bożonarodzeniowego i pierniczki

Upominki przygotowali uczniowie pod kierunkiem pań: Małgorzaty Przybyłowicz, Agaty Szwarc i Anny Jasińskiej, a zespół muzyczny wystąpił pod kierunkiem pani Bożeny Dyląg.

Facebook