ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Gru 21, 2022 Dorota Mazur 659razy

WYCIECZKA INTEGRACYJNO-MIKOŁAJKOWA DO NOWEGO SĄCZA

15 grudnia klasa II THI uczestniczyła w wycieczce do Nowego Sącza. Uczniowie, zamiast kupowania sobie wzajemnie prezentów, wybrali opcję wyjazdu mikołajkowego do kina na świąteczny film “Listy do M. 5”. Po projekcji w kinie „Helios” młodzież z opiekunami udała się na sądecki rynek, gdzie w klubie “Laser Shot” rozegrała turniej laserowego paintballa.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy zespoły, zaś w rywalizacji brały udział dwa: zieloni i czerwoni. Jeden turniej trwał 20 minut. Wszyscy (łącznie z wychowawcą) bawili się świetnie. Rozgrywki w laserowym paintballu pozytywnie wpłynęły na integrację zespołu klasowego. Uczniowie mieli możliwość poznania się w innych warunkach aniżeli szkolne ławki i korytarze. Zaś film wprowadził wszystkich w przedświąteczny klimat. 

Dorota Mazur

Facebook