ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Gru 12, 2022 640razy

X POWIATOWY KONKURS INTERDYSCYPLINARNY IM. WINCENTEGO POLA

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły - Julia Kosiba z klasy IV TSŻ zajęła trzecie miejsce w prestiżowym, jubileuszowym X Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym im. Wincentego Pola „Pieśń o ziemi naszej – Ziemi Gorlickiej”, w kategorii „Konkurs na wiersz o Beskidzie Niskim i Pogórzu”, za utwór pt.”Skarby”.

Finał konkursu odbył się 2 grudnia w Kasztelu w Szymbarku, gdzie spotkali się laureaci pozostałych kategorii: piosenka, praca plastyczna, strona internetowa. Nagrody wręczyli laureatom : Starosta Gorlicki Maria Gubała i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Roman Dziubina. Opiekunem Julii była pani Lidia Woźniak.

Starosta Gorlicki Maria Gubała i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Roman Dziubina. Opiekunem Julii była pani Lidia Woźniak.

Facebook