ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Gru 06, 2022 657razy

DEMORALIZACJA I PRZESTĘPCZOŚĆ NIELETNICH

 5 grudnia b.r. w Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu starszy kurator zawodowy Sądu Rejonowego w Gorlicach – pan Maciej Horowicz przeprowadził prelekcję pt. "Demoralizacja i przestępczość wśród nieletnich".

Kurator poruszył wiele problemów, z którymi może zetknąć się młodzież, jak m.in.: hejt, cyberprzestępczość, wykorzystanie wizerunku drugiej osoby bez jej zgody, demoralizacja itp.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowanie uczniów i przyniosło oczekiwane efekty. W czasie prezentacji uczestnicy z klas I wykazali się dużą aktywnością. Prelekcja była już kolejnym spotkaniem pana kuratora z młodzieżą naszej szkoły, która współpracuje od kilku lat z Sądem Rejonowym w Gorlicach. Spotkanie zorganizował pan Sławomir Mrozek.

uczestnicy warsztatów

Facebook