ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Paź 05, 2018 Anna Kubal 3550razy

SK HDK JUŻ PRACUJE!

Na początku września honorowi krwiodawcy z naszej szkoły zebrali się na spotkaniu organizacyjnym. Wybrany został wówczas przewodniczący SK HDK, zastępca oraz osoby odpowiedzialne za sprawy organizacyjne. W porozumieniu z kierownictwem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gorlicach został ustalony termin przyjazdu ekipy.

W dniu 3 października odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej pierwsza w tym roku szkolnym akcja honorowego krwiodawstwa, do której zgłosiło się 21 uczniów.  Oddano łącznie 7,65 litra krwi. W imieniu potrzebujących bardzo dziękujemy za odwagę naszym szkolnym bohaterom! Dzięki Wam, lekarze będą mogli uratować życie wielu pacjentom!

 

Opiekun SK HDK : Anna Kubal

Image02

 

Facebook