Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji przygotowało zestaw materiałów informacyjnych dotyczących szczepień uczniów od 12. roku życia. W pakiecie znalazły się filmy, scenariusze lekcji oraz dodatkowe materiały edukacyjne.

Zestawy te będą pomocne w zorganizowaniu tygodnia informacyjnego w szkołach – lekcji z uczniami oraz spotkań informacyjnych z rodzicami. Wszystkie materiały zostaną zamieszczone także na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej (ZPE).

 

 

Materiały

Szczepienia – profilaktyka chorób zakaźnych. Materiały edukacyjne
Szczepienia​_-​_profilaktyka​_choróba​_zakaźnych​_Materiały​_edukacyjne.pdf 1.47MB
 

Szczepienia – profilaktyka chorób zakaźnych. Przykładowe scenariusze zajęć edukacyjnych
Szczepienia​_-​_profilaktyka​_chorób​_zakaźnych​_Przykładowe​_scenariusze​_zajęć​_edukacyjnych.pdf 1.92MB