ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

DO RUMUNII W DNIACH 23.04. – 29.04.2023r

Imię, nazwisko Klasa
M.M.                IV THI
K.G.                 IV THI
K.P.                 IV THI
P.K.                 IV TSŻ
J.P.                  II TSŻ

Lista rezerwowa:
1. K.D. – klasa IV THI
2. A.G. - klasa IV TSŻ

Cattolica, Prowincja Rimini, Włochy

 

 Od kilku tygodni w Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu trwają zajęcia przygotowawcze przed wyjazdem na zagraniczne praktyki zawodowe. Uczniowie, którzy w nich uczestniczą, w tym roku szkolnym odbędą swoje staże zawodowe we Włoszech, w mieście Cattolica.

Dzięki projektowi nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000061567, współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej, uczniowie klas o profilach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa zdobędą praktyczne doświadczenie zawodowe i podwyższą swoje umiejętności językowe. Potwierdzeniem odbycia praktyk będą certyfikaty wydane przez włoskich pracodawców. Praktykanci będą mieć doskonałą okazję, żeby doskonalić też umiejętności interpersonalne.

Cattolica Mapy Google big

Oprócz zajęć praktycznych, które będą odbywać się w trzy- i czterogwiazdkowych hotelach nad Morzem Adriatyckim, uczniowie naszej szkoły będą realizować program kulturowy, który zakłada bliższe poznanie kultury i tradycji Włoch poprzez m. in. naukę podstaw języka włoskiego, udział w tzw. wieczorach włoskich oraz zwiedzanie najpiękniejszych miast w prowincji Rimini.

 

wochy 1

Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000061567 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

wochy 2

wochy 3

ue baner

LISTA GŁÓWNA                     klasa 3 THŻ / technikum hotelarstwa

 

imię i nazwisko

1

W.S.

2

W.G.

3

N.N.

4

N.B.

5

K.U.

LISTA REZERWOWA                        klasa 3 THŻ / technikum hotelarstwa

 

imię i nazwisko

1

K.W.

2

O.O.

3

A.C.

LISTA GŁÓWNA         klasa 3 THŻ / technikum żywienia i usług gastronomicznych  

 

imię i nazwisko

1

N.M.

2

E.G.

3

B.L.

4

 

5

 

Lista główna dla zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych zostanie uzupełniona o dwie osoby z listy rezerwowej zawodu technik hotelarstwa, według ilości uzyskanych w rekrutacji punktów.

 

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH  do udziału w projekcie  nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000061567

LISTA GŁÓWNA                     klasa 4 THI / technikum hotelarstwa

 

imię i nazwisko

1

G.B.

2

V. G.

3

K.G.

4

P.G.

5

A.B

LISTA REZERWOWA                        klasa 4 THI / technikum hotelarstwa

 

imię i nazwisko

1

A.R.

2

J. S.

3

A. M.

 

Grafika Bądźmy bezpieczni w sieci
Postęp technologiczny gna do przodu. Jednym z efektów tej zmiany, jest także stale wzrastająca liczba zagrożeń związanych z utratą danych, na które narażeni się użytkownicy nowych technologii. Rozwoju nie jesteśmy w stanie zatrzymać, ale możemy tak postępować, aby nie narazić się na utratę naszych danych osobowych czy prywatności.

Ilustracja godzina

 

 

Rok szkolny 2023/2024
Godzina dostępności na podst. art. 42 ust. 2f KN w roku szkolnym 2023/2024
 
Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godz. od ... Godz. do ... Uwagi dot. częstotliwości
Agata Szwarc czwartek 10.50 11.50  
Aneta Juruś środa 08:15 09:15 pierwszy tydzień miesiąca
Anna Filus czwartek 15.30 16.30 co 2 tygodnie licząc kolejno od 4 IX
Anna Jasińska wtorek 10.45 11.45  
Anna Kubal czwartek 10.45 11.45  
Anna Kupczyk poniedziałek 11:45 12:45  
Beata Bochniak czwartek 11.45 12.45 zmienione
Beata Tumidajewicz piątek 14:35 15:35 pierwszy tydzień miesiąca
Bożena Dyląg wtorek 10:45 11:45  
Bożena Guzik piątek 8.00 09:00  
Cezary Jawor środa 10:00 11:00  
Dorota Mazur poniedziałek 09:05 10:00  
Elżbieta Polak-Kawa czwartek 10:45 11:45  
Elżbieta Sarnecka-Karp środa 08:10 09:10  
Ewa Jodłowska piątek 10:45 11:45 co 2 tygodnie licząc od 11 IX
Krzysztof Skwarło poniedziałek 10:00 11:00  
Kuzak Jadwiga poniedziałek 08:20 09:20 czwarty tydzień miesiąca
Lidia Woźniak wtorek 09:00 10:00  
Maciej Mańka piątek 14:25 15:25  
Makuła Włodzimierz piątek 09.00 10.00 bez zmian
Małgorzata Przybyłowicz piątek 09:15 10:15 czwarty tydzień miesiąca
Maria Czech poniedziałek 10.00 11.00  
Maria Hycnar środa 10:45 11:45 co 2 tygodnie licząc od 4 IX
Marta Mężyk wtorek 09:55 10:55  
Michał Górka poniedziałek 09:40 10:40  
Niziołek Adam wtorek 10:50 12:50  
Patrycja Wójcik-Bubniak wtorek 10:45 11:45  
Przewoźnik Przemysław czwartek 10:00 11:00 co dwa tygodnie od 4 IX
Radosław Karp czwartek 10.00 11.00  
Rafał Stachura piątek 11,4 12,4  
Sławomir Mrozek czwartek 12:45 13:30 czwartek 9:10-9:55
Stanisław Gazda piątek 09.55 10.55  
Tomasz Dykas poniedziałek 07:15 08:15 co 2 tygodnie licząc kolejno od 4 IX
Tomasz Michalik wtorek 10.45 11.45 pierwszy tydzień miesiąca
Urszula Górska wtorek 13.30 14.30 co 2 tygodnie licząc od 5 IX

Facebook