ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Mar 26, 2024 198razy

KOLEJNE TARGI  EDUKACJI, PRACY I PRAKTYK ZAWODOWYCH ZA NAMI

W poniedziałek, tj. 26.03.2024 roku,  w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się XIX Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych, zorganizowane rzez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Gorlicach

W wydarzeniu wzięły udział wszystkie szkoły ponadpodstawowe powiatu gorlickiego, które prowadzą szkolnictwo zawodowe i branżowe, a także: przedsiębiorcy, lokalne firmy, szkoły policealne, uczelnie wyższe, policja, wojsko. Naszą szkołę reprezentowała młodzież z klasy II technikum informatycznego i technikum żywienia, która przedstawiła ofertę edukacyjną ZSZ w Bieczu na rok szkolny 2024/2025, częstując przy tym  uczestników swoimi wypiekami.

Wśród odwiedzających Targi byli przede wszystkim ósmoklasiści oraz uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Liczymy, że duże zainteresowanie naszą szkołą przełoży się na tegoroczną rekrutację do klas pierwszych. ZAPRASZAMY!

 

 

Facebook