ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Sty 02, 2024 363razy

WIZYTA  MALUSZKÓW  ZE  ŻŁOBKA  „BIECKA AKADEMIA MALUCHA”

W dniu 12 grudnia 2023 roku naszą szkołę odwiedziły maluszki ze żłobka „Biecka Akademia Malucha". Pod czujnym okiem uczennic z klasy II TŻ uczestniczyły w godzinnych warsztatach cukierniczych, które były przykładem zajęć sensorycznych.  

Po raz pierwszy próbowały swoich sił jako cukiernicy.  Warsztaty polegały na zdobieniu świątecznych pierniczków za pomocą kolorowych lukrów. Każde dziecko pod opieką starszej koleżanki spróbowało lukru i samodzielnie malowało pędzelkiem ciasteczka w różnych kształtach.  Niektóre ozdobiły swoją buzię i rączki. Nie bały się założyć na główkę furażerkę swojej opiekunki. Degustowały przygotowane przez siebie ciasteczka.

Na zakończenie w atmosferze świątecznych piosenek i kolęd otrzymały słodkie upominki, które miały im przypomnieć wizytę w szkole.  Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia obok choinki i przysłowiowych przybitych piątek. Zadowolone, a niektóre z płaczem, opuściły mury naszej szkoły.

Zajęcia przygotowały pani Agata Szwarc i pani Anna Jasińska.

Facebook