ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Kwi 22, 2024 Anna Kubal 1827razy

22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 Z okazji Światowego Dnia Ziemi Gorlicki Oddział LOP przygotował dla uczniów Powiatowy Konkurs Ekologiczny - w tym roku pod hasłem „Wrogowie czystego powietrza – smog, efekt cieplarniany, kwaśne deszcze, dziura ozonowa”.

Zespół Szkół Zawodowych im św. Jadwigi Królowej w Bieczu reprezentowały uczennice z klas pierwszych: Anna Bochnia, Weronika Masłowska, Amelia Baran. Uczestnicy konkursu mieli okazję odwiedzić Muzeum Regionalne PTTK im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, gdzie oprócz wystawy „Sekrety medycyny” z kolekcji dra Jerzego Krzewickiego, mogli zobaczyć wiele pamiątek z czasów I wojny światowej i wysłuchać ciekawej prelekcji na temat przebiegu działań wojennych na terenach naszego powiatu.

 

22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

22 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 kwiecień 2024 11:24

Facebook