ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Maj 25, 2017 1130razy

Konkurs fotograficzny na sleeveface

Dnia 27 kwietnia 2017 roku miał miejsce w Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu Szkolny Konkurs Fotograficzny „Ubierz się w książkę, czyli konkurs na sleeveface”, którego organizatorami była biblioteka szkolna we współpracy z panem Mariuszem Roszakiem.


Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać zdjęcie przedstawiające osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki lub czasopisma częścią ciała, w efekcie czego powstaje złudzenie prezentujące kreatywne i śmieszne połączenie osoby z okładką publikacji.

Wyniki szkolnego etapu konkursowych zmagań były następujące:
I miejsca – Szymon Róż (I TI) i Kacper Pawłowski (II TI),
II miejsce – Tomasz Ryba (II TI),
III miejsce – Dawid Wanat (II TI),
wyróżnienia – Norbert Urbanik (II TI) i Dominik Świerz (II TI).
Wszyscy wymienieni powyżej uczniowie otrzymali stosowne dyplomy, a nagrodzeni uczestnicy – także nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Dnia 24 maja 2017 roku odbył się w Bibliotece Pedagogicznej w Gorlicach finał powiatowej edycji tego konkursu. Wzięło w nim udział 40 uczestników. Miło nam poinformować, iż nasi uczniowie: Szymon Róż (I TI) i Kacper Pawłowski (II TI) zajęli odpowiednio II i III miejsca. Za pomysłowość i docenioną przez jury precyzję wykonania obydwaj zostali uhonorowani dyplomami i otrzymali nagrody rzeczowe.
Opiekunami prac uczniowskich byli pani Bożena Guzik i pan Mariusz Roszak.
Gratulujemy!

Go to top