ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

NABÓR NA ROK SZKOLNY 2018/2019

TECHNIKA

NAZWA KWALIFIKACJI:
MG.43. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych
MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami

NAZWA KWALIFIKACJI: 
MG.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń
MG.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami

NAZWA KWALIFIKACJI: 
EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09. Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 
TG.07. Sporządzanie potraw i napojów
TG.16. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 

TG.12. Planowanie i realizacja usług w recepcji
TG.13. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 

AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych
AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

TG.07. Sporządzanie potraw i napojów

MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

TG.04. Produkcja wyrobów cukierniczych

TG.03. Produkcja wyrobów piekarskich

MG.21. Wykonywanie i naprawa wyrobów kowalskich

PLAKATY

Godziny pracy

mgr Elżbieta Sarnecka-Karp

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.00 - 13.00  8.30 - 12.45  8.30 - 13.30 ---  --- 

Godziny pracy

mgr Lucyna Radwan

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

 9.00 - 11.00

12.00 - 13.30

 9.00 - 11.00

12.00 - 14.00

 8.30 - 13.00 ---  9.10 - 12.40 

 

Adam Niziołek dyrektor szkoły, j. polski
Włodzimierz Makuła społeczny wicedyrektor szkoły, przedmioty zawodowe
Lucyna Radwan kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe
Beata Bochniak przedmioty zawodowe
Maria Czech j. polski, wiedza o kulturze
Bogusława Duda ---
Bożena Dyląg j. niemiecki
Bożena Guzik biblioteka, rewalidacja
Tomasz Gucwa przedmioty zawodowe
Tadeusz Jarek wychowanie fizyczne
Anna Jasińska przedmioty zawodowe
Cezary Jawor --- 
Maria Hycnar geografia
Radosław Karp przedmioty zawodowe
Anna Krężołek j. angielski, postawy przedsiębiorczości
Anna Kubal biologia, chemia, przedmioty zawodowe
Joanna Kurowska fizyka
Grażyna Kurzawa biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Dorota Mazur przedmioty zawodowe
Marta Mężyk j. angielski, j. niemiecki
Sławomir Mrozek historia, wiedza o społeczeństwie
Elżbieta Polak-Kawa matematyka
Przemysław Przewoźnik przedmioty zawodowe: 
Mariusz Roszak przedmioty zawodowe
Elżbieta Sarnecka-Karp matematyka, pedagog
Krzysztof Skwarło religia
Waldemar Styk j. angielski
Agata Szwarc przedmioty zawodowe
Lidia Woźniak j. polski, wychowanie fizyczne, rewalidacja
Patrycja Wójcik-Bubniak przedmioty zawodowe

Facebook