ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Gru 19, 2021 10204razy

SPORTOWE SUKCESY

W dniu 26 listopada 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Tenisie Stołowym. Reprezentacje chłopców i dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Mateusz Ryba i Marcin Markowicz oraz Martyna i Emilia Sołtysiak zajęły czwarte miejsca. Najlepszym zawodnikiem turnieju był Marcin, który w rozgrywkach indywidualnych nie przegrał żadnego meczu.

W dniu 15 grudnia 2021 roku w Hali Sportowej OSIR zostały zorganizowane Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwia Czubek, Mariam Maślanka, Kamila Słota, Daria Kucharska, Julia Wal, Olga Radwańska, Paulina Juruś, Joanna Stanek oraz Karolina Kamińska zajęła trzecie miejsce.

Niewiele zabrakło do obronienia tytułu Mistrza sprzed dwóch lat. Za waleczną postawę i zaangażowanie dziewczętom zostały wręczone pamiątkowy dyplom i medale.