ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Lis 22, 2022 Sławomir Mrozek 378razy

MŁODZIEŻ A GRY WIDEO

Dnia 14 i 21 listopada br. w Zespole Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu uczniowie klas pierwszych technikum wzięli udział w badaniu sprawdzającym poziom sprawności funkcjonowania poznawczego młodzieży grającej w gry wideo (m.in. sprawności: funkcji uwagi, procesów percepcji, funkcjonowania pamięci oraz funkcjonowania kontroli poznawczej).

Na początku badani uczestnicy wypełnili anonimową ankietę, a później mieli możliwość sprawdzić się w badaniu przeprowadzonym przez psychologa transportu.

B1

 

B1

 

B1

 

B1

 

B1

 

Facebook