ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Paź 28, 2022 Sławomir Mrozek 109razy

WYCIECZKA KLASY 4 THI DO STASZKÓWKI I CIĘŻKOWIC

Klasa 4 THI od kilku już lat pielęgnuje tradycje odwiedzania cmentarzy wojennych i symbolicznego zapalenia zniczy. W zeszłym roku byliśmy na cmentarzu na Pustkach w Łużnej, a 27 października tego roku - na cmentarzu wojennym z I wojny światowej nr 118 w Staszkówce. Pogoda była doskonała, co potwierdzić mogą zdjęcia, na których udało się z tych miejsc uwiecznić... słowackie Tatry.

Po odwiedzeniu nekropolii wojennej udaliśmy się do Parku Zdrojowego i Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach. Wszyscy cało i w dobrych humorach dotarli do Biecza.

 

Opiekunami wycieczki byli pan Sławomir Mrozek i pani Lidia Woźniak.

 

Facebook