ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Mar 29, 2019 Anna Kubal 3933razy

III MIEJSCE W ETAPIE OKRĘGOWYM XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU „MŁODA KREW RATUJE ŻYCIE”

W dniu 25 marca 2019 roku, na uroczystej Gali 100–lecia Polskiego Czerwonego Krzyża w Krakowie, SK HDK działający w Zespole Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu otrzymał podziękowania za pracę, dyplom i puchar za zajęcie III miejsca w etapie okręgowym XV edycji Ogólnopolskiego Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” - w kategorii „Najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa”. Uroczystość zorganizowana była przez Małopolski Oddział Okręgowy PCK i odbyła się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Galę uświetnił wspaniały koncert jubileuszowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, która wykonała po raz pierwszy po II wojnie światowej „Hymn młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża”.


Bardzo cieszy fakt, że nasza szkoła osiągnęła tak wysoki wynik spośród szkół ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego! Jako opiekun SK HDK dziękuję wszystkim honorowym dawcom krwi z naszej szkoły i gratuluję, bo to Wasz sukces!

Opiekun SK HDK
Anna Kubal

 

Facebook