ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Paź 13, 2022 146razy

KAŻDA KROPLA JEST CENNA

12 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole akcja honorowego krwiodawstwa, do której zgłosiło się 23 pełnoletnich uczniów. Wśród chętnych znalazła się również młodzież bieckiego liceum, a nawet rodzice naszych uczniów.

Na początku września honorowi krwiodawcy zebrali się z opiekunem na spotkaniu organizacyjnym. W porozumieniu z kierownictwem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z OT w Gorlicach został ustalony termin przyjazdu ekipy.

W imieniu potrzebujących bardzo dziękujemy za odwagę naszym szkolnym bohaterom! Dzięki Wam lekarze będą mogli uratować życie wielu pacjentom!

Opiekun SK HDK

Anna Kubal

Facebook