ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

PROGRAM POWER

„Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”.

Mar 26, 2018 10650razy

PIERWSZA SESJA MRM W BIECZU II KADENCJI

20 marca 2018 roku odbyła się pierwsza sesja inaugurująca pracę Młodzieżowej Rady Miejskiej w Bieczu II kadencji. Naszą szkołę będą reprezentować przez dwa lata Klaudia Stawiarz z klasy II THŻ i Paweł Iżykiewicz z klasy I THŻ. Sesję uroczyście otworzył przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu pan Grzegorz Nosal. Pogratulował radnym ze wszystkich szkół gminy Biecz mandatu, życząc owocnej pracy społecznej. Młodzi Radni, w obecności przewodniczącego RM w Bieczu, sekretarza Gminy pana Jana Szkaradka oraz opiekunów szkolnych MRM w Bieczu, złożyli ślubowanie i odebrali zaświadczenia o wyborze do MRM. Następnie radni przedstawili się i przystąpiono do wyboru Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej w Bieczu. Przewodniczącym został radny Paweł Iżykiewicz reprezentujący naszą szkołę. Od tego momentu przewodniczył dalszym obradom. 

 

Gościem honorowym sesji był Burmistrz Biecza pan Mirosław Wędrychowicz. Przypomniał wszystkim zebranym o zaangażowaniu radnych I kadencji i wykonanych przez nich zadaniach wspólnie z Urzędem Miejskim w Bieczu. Poinformował o nowych przedsięwzięciach realizowanych na terenie Gminy Biecz. Życzył radnym wspaniałych inicjatyw, nowych pomysłów i aktywności młodzieży.

Opiekun SU Agata Szwarc

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 marzec 2018 10:07

Facebook