Dla uczniów klas pierwszych założone zostały konta pocztowe. Aby zalogować się na konto należy wykonać poniższe instrukcje. 

  1. Na komputerze otwórz Gmaila.
  2. Wpisz adres e-mail swojego konta Google (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Nazwa konta nie ma polskich znaków diakretycznych. 
    • Jeśli informacje są już wpisane, a chcesz się zalogować na inne konto, kliknij Użyj innego konta.
    • Hasłem do konta jest numer PESEL ucznia. 
  3. Uwaga dla jednej uczennicy, o inicjałach WS z klasy pierwszej, zmieniono budowę konta na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  4. Dla uczniów powtarzających nie zmieniono haseł ani nazw kont.