Rok szkolny 2021/2022 rozpoczęliśmy Mszą św. w pobliskim Kościele p.w. św. Anny, po czym cała szkolna społeczność udała się hali sportowej, gdzie zgromadzonych powitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Marcin Markowicz.

Wszystkich przywitał pan dyrektor Adam Niziołek, życząc uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy oraz wiele zdrowia, a nauczycielom kreatywności i sukcesów w ich pracy. Na inauguracji obecna była Natalia Klewaniec – przedstawiciel Ochotniczego Hufca Pracy w Gorlicach.


Pan dyrektor przypomniał podstawowe zasady funkcjonowania szkoły w czasie epidemii. Poinformował o zasileniu grona pedagogicznego przez nowych nauczycieli: Agnieszkę Ziębę-Lipczyńską – nauczycielkę języka niemieckiego, Anetę Juruś – nauczycielkę wspomagającą oraz Annę Filus-Solarz – logopedę.


Pierwszy dzień roku szkolnego 2019/2020 zakończyły klasowe spotkania z wychowawcami.