ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

PROGRAM POWER

„Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”.

Ogłoszenie o zajęciach przygotowawczych

Informujemy uczniów klas trzecich technikum,  którzy zostali zakwalifikowani do udziału w projekcie „Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”, że rozpoczęły się zajęcia przygotowawcze: pedagogiczne i kulturowe. Zajęcia z zakresu BHP i zajęcia przygotowawcze z języka angielskiego rozpoczną się w styczniu 2020 r. Jednocześnie przypominamy, że udział we wszystkich zajęciach jest obowiązkowy. 

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem projektu i nauczycielami prowadzącymi zajęcia.

ZEBRANIE RODZICÓW UCZNIÓW ODBYWAJĄCYCH PRAKTYKĘ W GRECJI

W dniu 28. listopada br. o godzinie 15:40, odbędzie się organizacyjne spotkanie z Rodzicami uczniów klas trzecich wyjeżdżających na praktykę zawodową do Grecji.

Zapraszamy Uczniów i Rodziców.

ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE RAZEM  Z PROGRAMEM OPERACYJNYM WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ

„Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”
nr 2019-1-PL01-KA102-061820

Ogłaszamy nabór uczniów do projektu zagranicznych praktyk zawodowych w Grecji

Nasza szkoła zakwalifikowała się do programu POWER i uzyskała dofinansowanie na projekt pt.  „Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”.

W najbliższym roku szkolnym 24 uczniów naszej szkoły, z kierunków Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Mechanik oraz Technik Hotelarstwa, będzie uczestniczyło w miesięcznych praktykach zawodowych w Grecji.

Facebook