ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Mar 08, 2022 Sławomir Mrozek 1617razy

DEBATA OKSFORDZKA W BIBLIOTECE BIECZ

Uczestnicy DEBATY OKSFORDZKIEJ W BIBLIOTECE BIECZ Uczestnicy DEBATY OKSFORDZKIEJ W BIBLIOTECE BIECZ

Dnia 7 marca br. w Bibliotece Biecz odbyła się debata oksfordzka poprowadzona przez doświadczonych ekspertów z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców. W debacie wzięła również udział młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu (15 uczniów).

Laureaci 12 spotkań zostaną zaproszeni do Krakowa na finał projektu. Najlepsi uczestnicy rozgrywek i debat wezmą udział w spotkaniu z decydentami i ekspertami. Spotkanie będzie okazją do wymiany myśli, pomysłów, potrzeb i refleksji m.in. na temat polityki młodzieżowej.

Organizatorem projektu "Europa: Nowe Rozdanie 1989-2019" było Stowarzyszenie Pospolite Ruszenie z Krakowa.

 

Facebook