ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Maj 11, 2021 2363razy

KOMUNIKAT DYREKTORA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu

Informuję, że od dnia 17 maja 2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu będzie obowiązywał nowy plan zajęć. Proszę śledzić zmiany na stronie szkoły. W okresie od 17 do 30 maja zajęcia będą prowadzone hybrydowo wg harmonogramu:

 

Klasy

poniedziałek (17 maja), wtorek (18 maja)

środa (19 maja), czwartek (20 maja), piątek (21 maja)

poniedziałek (24 maja), wtorek (25 maja)

środa (26 maja), czwartek (27 maja), piątek (28 maja

1TIS, 1THŻ, 1MWb, 2THM, 2TSŻ

kształcenie stacjonarne

kształcenie zdalne

kształcenie zdalne

kształcenie stacjonarne

2THI, 2MKb, 2MKp, 3TIS

kształcenie zdalne

kształcenie stacjonarne

kształcenie stacjonarne

kształcenie zdalne

 

Powyższy harmonogram dotyczy wyłącznie zajęć realizowanych na terenie Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu. Zajęcia u pracodawców oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego odbywają się w trybie ustalonym z poszczególnymi pracodawcami i Dyrektorem CKZ.

 

Powyższy harmonogram dotyczy wyłącznie zajęć realizowanych na terenie Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu. Zajęcia u pracodawców oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego odbywają się w trybie ustalonym z poszczególnymi pracodawcami i Dyrektorem CKZ.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 maj 2021 09:37

Facebook