ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Lis 24, 2020 Sławomir Mrozek 10668razy

PRACE UCZNIÓW NA OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „KRĄG”  

W tym roku do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg” zgłosiło się 15 uczniów, z czego 12 - do wykonania prac indywidualnych (album) nt. „Najważniejsze bitwy w historii Polski”.

Koncepcja pracy była dowolna, a ocenie podlegają: wartość merytoryczna oraz walory artystyczne prac. Test w formie on-line odbędzie się 27 listopada br. i będzie dotyczył historii Polski - od czasów II wojny światowej do współczesności.

Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej od kilku lat uczestniczy w konkursie osiągając najwyższe wyniki - dwa razy uzyskaliśmy pierwsze miejsce w Polsce - w 2019 r. i 2018 r. Uczniów do konkursu przygotował pan Sławomir Mrozek. Tym razem na ostateczne wyniki musimy poczekać do 31 marca 2021 r.

Prace uczniów: https://photos.app.goo.gl/Tfd7Pj4FdHRzqi3h9

Foto: Sławomir Mrozek

Facebook