ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Lis 22, 2020 Sławomir Mrozek 1490razy

SUKCES AGNIESZKI RYBY

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sukces Agnieszki Ryby w konkursie „ZNAM MOJE MIASTO, ZNAM ZIEMIĘ GORLICKĄ” - 3. miejsce w kategorii  szkól ponadpodstawowych w powiecie! W tym roku odbyła się XXVI edycja konkursu „Znam moje miasto, Znam Ziemię Gorlicką” pod hasłem: „Patron mojej szkoły - wzór do naśladowania”.Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Gorlickiej.

Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu reprezentowali: Agnieszka Ryba i Kacper Gargula z klasy 2 THI. W I etapie konkursu uczniowie mieli do napisania pracę nt. patrona swojej szkoły, a w II etapie przedstawiali ją szerszej widowni.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju organizatorzy podjęli decyzję, że ostatecznej ocenie będą podlegać prace uczniów w każdej kategorii wiekowej. Miło nam poinformować, że Agnieszka Ryba uzyskała 3. miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych !
Uczniów do konkursu przygotował pan Sławomir Mrozek.

 

Foto: Sławomir Mrozek

Foto: Sławomir Mrozek

Foto: Sławomir Mrozek

Ostatnio zmieniany niedziela, 22 listopad 2020 12:25

Facebook