ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Cze 24, 2020 Elżbieta Polak-Kawa 2397razy

SUKCESY MATEMATYCZNE

Miło jest mi poinformować, iż trzech uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Reprezentowali oni szkołę w dwóch kategoriach konkursowych: „Junior” oraz „Student”. 

W kategorii „Junior” wyróżnienie otrzymał Mateusz Honc z klasy I THI , a w kategorii „Student” wyróżnienia przyznano Michałowi Adamikowi oraz Grzegorzowi Gajeckiemu z klasy II TIS . Nagrodzonym uczniom gratuluję uzyskanych wyników, życzę kolejnych sukcesów oraz ciągłego rozwijania zainteresowań matematycznych.

Szkolny koordynator konkursu: Elżbieta Polak-Kawa

Facebook