ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Paź 15, 2019 Anna Kubal 1648razy

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec września uczniowie klas: I MKp, I MKb, III MK Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu przyłączyli się do akcji „Sprzątanie świata”. Zgodnie z hasłem kampanii, razem z wychowawcami posprzątali swój kawałek Ziemi. W dobrych humorach i przy pięknej pogodzie udało się zebrać dziesięć ciężkich worków śmieci, które przekazano do utylizacji firmie współpracującej z Urzędem Miasta Biecz.

Opiekun SK LOP  Anna Kubal

 

Ostatnio zmieniany środa, 16 październik 2019 06:24
Więcej w tej kategorii: « ZEBRALIŚMY 17 KG ŻUTYCH BATERII

Facebook