ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Wrz 17, 2019 Agata Szwarc 940razy

UDZIAŁ MŁODZIEŻY W AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ BRACI JAKUBA I MACIEJA WALĄGÓW

Dyrekcja szkoły i młodzież klas gastronomicznych II , III i IV technikum Zespołu Szkół Zawodowych im św. Jadwigi Królowej w Bieczu, odpowiadając na prośbę władz miasta Biecza, chętnie przyłączyła się do akcji charytatywnej na rzecz Jakuba i Macieja Walągów z Gorlic. Rodzice chłopców są absolwentami naszej szkoły.

Paczki z ciastkami 

W drugim tygodniu nauki uczniowie na zajęciach pracowni gastronomicznej, technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta pod okiem nauczycielek prowadzących zajęcia - pani Anny Jasińskiej i pani Agaty Szwarc - z przyniesionych przez siebie produktów piekli i dekorowali różnego rodzaju ciasta i ciasteczka bankietowe. Następnie, 13 września 2019 roku, przygotowali z nich ok. 100 paczek z ciastami, które przekazali organizatorom zbiórki do parafii św. Anny w Bieczu.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony na akcję charytatywną

Dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację braci.  Nasza szkoła w ten sposób stała się jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia, a młodzież wykazała się wrażliwością na nieszczęście drugiego człowieka i dobrym sercem. Wiemy, że na naszych uczniów zawsze można liczyć.

 

Facebook