ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Cze 16, 2019 2868razy

ZEBRALIŚMY 17 KG ŻUTYCH BATERII

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za aktywny udział w VIII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!”. Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie Państwa Placówki przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku. Jednocześnie informujemy, że w VIII edycji Programu Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej zebrała 17 kg zużytych baterii i akumulatorów.

Wyniku konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.zbierajbaterie.pl/aktualnosci  Jednocześnie jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do aktywnego udziału w kolejnej, IX Edycji Programu, która rozpocznie się 2 września 2019 r.

Z poważaniem

Agnieszka Pelińska  Koordynator Programu „Zbieraj Baterie!”

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 czerwiec 2019 15:13

Facebook