ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Sty 30, 2019 1187razy

MODA NA UŚMIECH „BEZ PAPIEROSA”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przed feriami zimowymi podano wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego w naszej szkole w ramach obchodów „Światowego Dnia Rzucania Palenia”. Chętni uczniowie z klas I-III przygotowywali plakaty mające zachęcić wszystkich uwikłanych w nałóg nikotynizmu do zerwania z nim. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i za pomysłowe zwrócenie uwagi na szkodliwość palenia papierosów swoim rówieśnikom.

  • I miejsce - Olga Radwańska, Julia Wal - klasa ITHŻ
  • II miejsce - Iwona Słowik - klasa III THŻ
  • III miejsce -Anna Rutana, Jolanta Dąbrowska - klasa III MK

Organizatorzy konkursu

  • Pedagog: Elżbieta Sarnecka–Karp
  • Opiekun SK PCK: Anna Kubal

Ostatnio zmieniany środa, 30 styczeń 2019 10:21

Facebook