ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

NABÓR NA ROK SZKOLNY 2018/2019

TECHNIKA

NAZWA KWALIFIKACJI:
MG.43. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych
MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami

NAZWA KWALIFIKACJI: 
MG.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń
MG.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami

NAZWA KWALIFIKACJI: 
EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09. Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 
TG.07. Sporządzanie potraw i napojów
TG.16. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 

TG.12. Planowanie i realizacja usług w recepcji
TG.13. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 

AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych
AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

TG.07. Sporządzanie potraw i napojów

MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

TG.04. Produkcja wyrobów cukierniczych

TG.03. Produkcja wyrobów piekarskich

MG.21. Wykonywanie i naprawa wyrobów kowalskich

PLAKATY

Lis 22, 2017 1425razy

SPORTOWE MISTRZOSTWA POWIATU

21 listopada 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta wyłonieni w klasowych, a następnie szkolnych rozgrywkach. W kategorii dziewcząt były to: Aneta Michalec, Natalia Siewiera i Laura Ziółkowska z klasy I THŻ. Chłopców reprezentowali: Kamil Bugno z kl. II TIS, Krystian Zawadowicz z kl. I ZSZ, Arkadiusz Bieleń z kl. II ZSZ. Spośród naszych uczniów najwyższą lokatę uzyskała Aneta Michalec zdobywając w Mistrzostwach Powiatu Tenisa Stołowego II miejsce. 

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się także w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Turnieju Badmintona Dziewcząt i Chłopców, który odbył się 15 listopada 2017 roku. Drużyna dziewcząt to: Weronika Firlit i Natalia Wałęga z klasy II THŻ, a w drużynie chłopców wystąpili: Urbanik Norbert z kl. III TIS, Rafał Czech z kl. II ZSZ i Miłosz Karp z kl. II ZSZ.


Nasi uczniowie wykazali się także uczestnicząc w sędziowaniu przeprowadzonych zawodów sportowych - zarówno tenisa stołowego, jak i badmintona.

Facebook