ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Lis 04, 2022 1969razy

AKCJA „KSIĄŻKA ZA DRZEWO”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 Szkolne Koło LOP wspiera rozwój czytelnictwa! 

W dniu 25 października 2022 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z Podleśniczym Nadleśnictwa Małastów Panem Krzysztofem Krukiem, który poprowadził debatę i ciekawe zajęcia dotyczące pracy leśnika i funkcji lasu. Wszystko w ramach realizacji akcji Fundacji Ekologicznej Arka – pod hasłem „ Książka za drzewo”. Chętni do udziału w akcji uczniowie otrzymali podarowane przez Nadleśnictwo Gorlice sadzonki drzewek. W kolejnym etapie akcji każdy uczestnik prześle zdjęcie posadzonego drzewa i otrzyma w najbliższym tygodniu książkę.

Wielu młodych przyrodników zachęciliśmy w ten sposób do czytania i przyczyniliśmy się do wzrostu poziomu czytelnictwa wśród uczniów. Cieszymy się z dużego zainteresowania młodzieży i zachęcamy Was do udziału w kolejnych inicjatywach!

Dziękujemy Nadleśnictwu Gorlice za pomoc w organizacji akcji.

Książka

Książka

 

Opiekun SK LOP

Anna Kubal

 

 

 

Ostatnio zmieniany środa, 16 listopad 2022 15:27

Facebook