ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Maj 13, 2022 1595razy

PODSUMOWANIE PROJEKTÓW ZAGRANICZNYCH

Podsumowanie  międzynarodowych projektów realizowanych w ramach programów unijnych Erasmus+ w Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu.

W piątek 13 maja gościliśmy w naszej szkole uczniów ósmych klas ze szkół  gminy Biecz., którzy zostali zapoznani z ofertą edukacyjną ZSZ na rok szkolny 2022/2023. Jednocześnie młodzież wzięła udział w podsumowaniu zrealizowanych projektów w ramach unijnych programów "Erasmus+". Zaprezentowano dwa miesięczne wyjazdy na praktyki zawodowe do Grecji, dwie mobilności  w Hiszpanii i w Turcji w ramach wymiany międzynarodowej, a także program kulturowy do Budapesztu, który rozpoczął  się 16 maja 2022 r.  Przygotowane prezentacje  przybliżyły ósmoklasistom specyfikę pracy w zagranicznych zakładach, formy spędzania wolnego czasu, ciekawe miejsca, piękne krajobrazy, zabytki, smaczną kuchnię.

Zwieńczeniem wizyty był skromny poczęstunek dla miłych gości.

GALERIA Z UROCZYSTOŚCI

Facebook