ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

NABÓR NA ROK SZKOLNY 2018/2019

TECHNIKA

NAZWA KWALIFIKACJI:
MG.43. Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych
MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami

NAZWA KWALIFIKACJI: 
MG.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń
MG.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami

NAZWA KWALIFIKACJI: 
EE.08. Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
EE.09. Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych

ROZSZRZENIA*: 
geografia, matematyka

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 
TG.07. Sporządzanie potraw i napojów
TG.16. Organizacja żywienia i usług gastronomicznych

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 

TG.12. Planowanie i realizacja usług w recepcji
TG.13. Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

NAZWA KWALIFIKACJI: 

AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych
AU.30. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej

ROZSZRZENIA*: 
biologia, język angielski

* - rozszerzenia mogą ulec zmianie po konsultacji z zainsteresowanymi uczniami 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

TG.07. Sporządzanie potraw i napojów

MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

TG.04. Produkcja wyrobów cukierniczych

TG.03. Produkcja wyrobów piekarskich

MG.21. Wykonywanie i naprawa wyrobów kowalskich

PLAKATY

Wrz 26, 2014 2507razy

Nowości w szkolnej bibliotece

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Biblioteka informuje, że w jej zbiorach pojawiły się końcem ubiegłego roku szkolnego: podręczniki do przedmiotów ogólnokształcących wydawnictwa „Operon”, repetytoria maturalne (WSiP, "Greg"), podręczniki, repetytoria, zadania i testy pomocne w przygotowaniu się do egzaminów zawodowych ze zdawanych w naszej szkole kwalifikacji (wydawnictwa: WSiP, „Rea”) oraz zestaw podręczników „Nowej Ery” do nauczania języka polskiego w technikach i zasadniczych szkołach zawodowych.

Zapraszamy korzystania ze zbiorów szkolnej biblioteki!

Lubimy Czytać

Ucieknij z Opiat-Bojarską

Escape room to ciekawy sposób na zabawę ze znajomymi. Wiedzą o tym bohaterowie najnowszego kryminału Joanny Opiat-Bojarskiej „Ucieczka”. Rok temu, w ramach przygotowywania do pisania tej książki autorka zamknęła się z czytelnikami w escape roomie w Poznaniu. Wszyscy uczestnicy przygody przeżyli. Co więcej? Wspominają ucieczkę z uśmiechem.

 

25.Maj.2018


15 książek, które ukształtowały Philipa Rotha

22 maja zmarł znany amerykański pisarz Philip Roth. Twórca między innymi takich utworów jak „Amerykańska sielanka” i „Kompleks Portnoya”. Przedstawiamy wam listę 15 książek, które wpłynęły na autora najbardziej.

 

24.Maj.2018


Tajniki twojego superkomputera

Autorowi udało się opisać budowę, sposób funkcjonowania mózgu oraz kwestie dotyczące samej psychiki tak, by czytanie nie sprawiało trudności – przejrzyście, przystępnie, niezwykle prosto, z odrobiną humoru i wieloma obrazowymi przykładami.

 

24.Maj.2018


I Ty możesz zostać detektywem

„Na ratunek Labiryntopolis” to druga książka Hiro Kamigaki, IC4DESIGN i Chihiro Maruyamy o przygodach młodego detektywa, ale można ją z powodzeniem czytać nie znając pierwszej części. To rodzaj albumu, który zapewni mnóstwo zabawy całej rodzinie.

 

24.Maj.2018


Pawilon OSTATNI ROZDZIAŁ - pierwsze takie miejsce w Polsce

Ponad dwieście przedmiotów z powieści Katarzyny Bondy zebranych w jednym miejscu. Po raz pierwszy w Polsce czytelnicy zostają zaproszeni do wyjątkowej przestrzeni, w której rzeczywistość przenika się z fikcją literacką. Wchodząc do Pawilonu OSTATNI ROZDZIAŁ na Bulwarach Wiślanych w Warszawie, można poczuć się jak bohater popularnej serii.

 

24.Maj.2018


Facebook