ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

PROGRAM POWER

„Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”.

Lis 26, 2019 Maria Czech 548razy

BAJKOWA NOC BIBLIOTEK

W piątkowy wieczór, 8 listopada 2019 roku, w bieckiej bibliotece rozpoczęła się niezwykła Bajkowa Noc, w której uczestniczyła grupa dzieci. Tym razem młodzi słuchacze mieli możliwość wysłuchania historii o przygodach bohaterów książki Agnieszki Stelmaszczyk pt. " Upiorne Andrzejki".

Goście czytają dzieciom

Książkę czytali zaproszeni na ten wieczór goście: pan Adam Niziołek - dyrektor ZSZ w Bieczu, pani Maria Czech – wicedyrektor szkoły, a także uczniowie, laureaci szkolnego konkursu pięknego czytanie: Zuzanna Szutkowska, Marcin Markowicz, Agnieszka Ryba, Szymon Pisula. Zgromadzone w  czytelni biblioteki dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści, którą barwnie i z humorem czytali lektorzy. 

Zdjęcie dzięki uprzejmości Biblioteki Biecz Zdjęcie dzięki uprzejmości Biblioteki Biecz

 

Facebook