ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

PROGRAM POWER

„Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”.

Cze 13, 2019 684razy

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA SLEEVEFACE

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Mateusz Kus z kl. III THŻ otrzymał wyróżnienie w konkursie fotograficznym „ Biblioteka w sam raz dla nas. Ubierz się w książkę, czyli konkurs na sleeveface w bibliotece”. Była to IV edycja tego konkursu, zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Nowym Sączu, Filię w Gorlicach.
30 uczestników z 10 szkół powiatu gorlickiego zaprezentowało swoje prace wykonane w konwencji sleeveface, czyli fotografii łączącej w sposób twórczy okładkę książki z zasłoniętą częścią ciała osoby fotografowanej.
Mateusz Kus wykonał pracę p.t. „Zaduma nad światem”.
Gratulujemy!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /edu/templates/jsn_educare_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 258

Facebook