ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

bip

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

PROGRAM POWER

„Sukces w karierze zawodowej poprzez zagraniczne praktyki z programem Erasmus+”.

Lis 15, 2018 1073razy

AKCJA „CZYM JEST DLA MNIE POLSKA?”

Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu włączył się w obchody 100 lat niepodległości Ojczyzny mi. in. poprzez akcję patriotyczno-edukacyjną „Czym jest dla mnie Polska?”. Akcja ta objęła wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy odpowiadali krótko na tytułowe pytanie. Refleksje i głosy uczniów zostały wydrukowane i zamieszczone jako część dekoracji szkolnych korytarzy z okazji Święta Niepodległej.

Koordynatorem akcji była biblioteka szkolna, przy współpracy z panią Lucyną Radwan.

 

Facebook